bezchlorová bazénová chemie

Bezchlorová bazénová chemie

Bezchlorová bazénová chemie je vhodná pro všechny typy bazénů, pro bazény vnitřní i venkovní. Bezchlorová bazénová chemie není cítit po chloru a nemá vedlejší účinky na pokožku a sliznice. Bezchlorová bazénová chemie je vhodná varianta údržby bazénu pro alergiky a astmatiky. Zejména pro děti trpící atopickým ekzémem je úprava vody v bazénu pomocí bezchlorové chemie velmi vhodná.

Bezchlorovou bazénovou chemii rozdělujeme do dvou základních kategorií, na chemii kyslíkovou a polymerovou. Oby typy bezchlorové bazénové chemie lze použít pro jakýkoliv domácí bazén. Vždy je potřeba kontrolovat i pH v bazénu, aby měla bazénová chemie co nejlepší účinnost při co nejmenší dávce. Ušetříte tak nejen peníze, ale hlavně se nebudete muset koupat ve vodě s nadměrným množstvím chemie.


Typy bezchlorové bazénové chemie

Aktivní kyslík OXA je bazénová chemie v krystalickém i tekutém stavu. Jsou dodávány i tablety s aktivním kyslíkem, které mají delší dezinfekční dobu. Aktivní kyslík úspěšně ničí všechny organické látky ve vodě, a tím ji udržuje křišťálově čistou. Bezchlorovou bazénovou chemii v krystalickém stavu je potřeba nejdříve rozpustit v oddělené nádobě a až pak ji nalít na hladinu bazénu.

GUAA polymerová bezchlorová chemie do bazénu je nový typ chemie, který si nachází stále více příznivců pro svou jednoduchou aplikaci a vysokou účinnost. Polymerová bazénová chemie je dodávána v různých koncentracích vhodných od nejmenších nadzemních bazénu až po koncentrace pro velké bazény.  Pro menší bazény je vhodný GUAA pool Junior a pro větší zase GUAA pool.

bezchlorová bazénová chemie image
sanosil super do bazénu

Kvalitní bezchlorová bazénová chemie Sanosil Super na bázi aktivního kyslíku a stříbra pro úpravu vody v bazénech a vířivkách.

sada guaa do bazénu

Sada bezchlorové bazénové chemie GUAA pro komplexní úpravu vody vhodná pro menší nadzemní i vestavěné bazény do 20 m3.

guaa pool

Bezchlorová bazénová chemie GUAA – Pool na bázi polymerů v balení 3 litry pro větší bazény do objemu vody 30 m3.

oxi do bazénu

OXI 30 litrů bezchlorová bazénová chemie s aktivním kyslíkem. Velké balení vhodné zejména pro bazénové automatiky s dávkovacími čerpadly.