Partneři

Partneři webu www.bazenovechemie.cz – u našich partnerů najdete specializované informace o bazénech, bazénovém příslušenství a technologiích – poradí Vám se správným výběrem a doporučí, kde se vyplatí tyto věci koupit:

www.bazenovefiltrace.cz – Bazénová filtrace je srdcem každého bazénu. Zjistěte, která bazénová filtrace je pro vás tou správnou volbou a jak se o bazénovou filtraci správně starat.
www.bazenovefiltracie.sk – Bazénová filtrácia je srdcom každého bazéna. Zistite, ktorá bazénová filtrácia je pre vás tou správnou voľbou a ako sa o bazénovú filtráciu správne starať.
www.suldobazenu.cz – Sůl do bazénu je jednou z možností, jak se starat o čistotu vody. Pomocí solinátorů dochází k uvolňování chloru, který ničí řasy a další organické nečistoty.
www.soldobazena.sk – Soľ do bazéna je jednou z možností, ako sa starať o čistotu vody. Pomocou solinátora dochádza k uvoľňovaniu chlóru, ktorý ničí riasy a ďalšie organické nečistoty.
www.bazenynadzemni.cz – Široká škála nadzemních bazénů – vyberte si, zda pro vás bude lepší nafukovací bazén či bazén s ocelovou stěnou. Nadzemní bazény jsou trendem posledních let.
www.nadzemnybazen.sk – Široká škála nadzemných bazénov – vyberte si, či pre vás bude lepšie nafukovací bazén či bazén s oceľovou stenou. Nadzemné bazény sú trendom posledných rokov.
www.solarniplachta.eu – Solární plachta je silná bublinková fólie, dovávaná v různých tloušťkách od 180 do 500 mikronů. Ideální použití solární plachty je společně s bazénovým navijákem.
www.solarneplachty.sk – Solárna plachta je silná bublinková fólia, dovávaná v rôznych hrúbkach od 180 do 500 mikrónov. Ideálne použitie solárnej plachty je spoločne s bazénovým navijakom.
www.filtracebazenu.cz – Filtrace bazénu je základním předpokladem správného fungování bazénu. Písková filtrace se neobejde bez kvalitního křemičitého písku anebo ještě lepšího zeolitu.
www.bazenovafiltracia.sk – Filtrácia bazéna je základným predpokladom správneho fungovania bazénu. Piesková filtrácia sa nezaobíde bez kvalitného kremičitého piesku alebo ešte lepšieho zeolitu.

Příslušenství pro bazény a kvalitní bazénová chemie chlorová, bezchlorová. E-shop na bazénovou chemii.
Bazénová folie Alkorplan 2000, Alkorplan 3000. Příslušenství pro svařování bazénu,
Solární plachta na bazén nafukovací i s rovnou stěnou na solarniplachta.cz Solární plachta na bazén pro udržení teplé vody v bazénu. Solární plachta též zabraňuje úniku bazénové chemie.
Obchod na bazénovou chemii. Bezchlorová bazénová chemie Guaa, multifunkční tablety do bazénu.